Service Hotline
+86-755-86524100
produkty

Kategorie produktů

Panel sklo LCD displeje TN

Panel sklo LCD displeje TN

Zkroucené tekutý (TN) LCD TN displeje mají 90° nebo méně twist (rotace molekul z jedné roviny obrazovky na druhou). Všechny pasivní přímým pohonem, s aktivní maticí a nejvíce pasivní nízké úrovni (x2 až x32) multiplexní LCD mají 90 ° twist. Základní Twisted tekutý (TN) LCD...

Twisted LCD tekutý (TN)

TN displeje mají 90° nebo méně twist (rotace molekul z jedné roviny obrazovky na druhou). Všechny pasivní přímým pohonem, s aktivní maticí a nejvíce pasivní nízké úrovni (x2 až x32) multiplexní LCD mají 90 ° twist.

Základní Twisted tekutý (TN) LCD je tvořena vrstvou tekutých krystalů materiál podporuje dva skleněné desky. Tekutých krystalů materiál je směs molekul dlouhé, přístroje s různých elektrických a optických vlastností, v závislosti na směru.

Na vnitřní povrch skleněné desky jsou transparentní elektrody, které jsou vzorované tvořit požadovanou vizuální obraz. Vnitřní plochy jsou potaženy polymer, který je třel tak, aby materiál tekutých krystalů na jednom povrchu leží kolmo k druhému. Na tenké vrstvě tekutých krystalů molekuly tvoří 90° twist.

Na vnějším povrchu skleněných desek, polarizátory jsou umístěny tak, aby byly rovnoběžné s orientace tekutých krystalů a navzájem kolmé. Ve stavu "off" světlo vstupující první polarizátor je vedena twist vrstvou tekutých krystalů na druhý polarizátor, jehož prostřednictvím se přenáší. Když buňka magnetronu, LC materiál je zarovnán s elektrického pole; světlo, které jsou přenášeny prostřednictvím první polarizátor je blokován Druhý polarizátor, tvořící temný obraz. Účinek může být zrušena, pokud polarizátory jsou umístěny paralelně k sobě navzájem, a je tvořen světle obraz na tmavém pozadí.

Technologie TN přichází v jediné zbarvení; je to černé znaky na šedém pozadí. To je nejlevnější, ale má nejnižší vizuální kvalitu, především v pozorovací úhel.


Hot Tags: TN LCD displej skleněné panely, Čína, výrobci, dodavatelé
Související produkty
Dotaz
Dotaz
Send
Kontaktujte nás
Adresa: 5th floor, HSAE Tech budova, Hi-Tech Park, Nanshan, Šen-čen, 518057, Čína
Telefon: +86-755-86524100
Faxu: +86-755-86524101
E-mail: info@blazedisplay.com
Blaze Display Technology Co., Ltd.