Service Hotline
+86-755-86524100
Zprávy
Domů > Zprávy > Obsah

Kategorie produktů

Čínská celosvětová generace 10,5 generace generační linky TFT-LCD generace 4 vstoupí do úplné fáze výstavby

Blaze Display Technology Co., Ltd. | Updated: May 29, 2018

Dne 21. května dokončila konstrukce prvního bloku výrobní linky TFT-LCD 10.5 generace nejvyšší generace světového nejvyššího generačního TFT-LCD projektu na světě, dokončená první kanceláří China Construction First, dokončila dokončení prvního deskového panelu projektu Wuhan BOE, který označil plný přechod projektu z přípravné fáze výstavby. stavební fázi.

Jako klíčový projekt na podporu vysoce kvalitního rozvoje hospodářství Hubei guvernér provincie Hubei Wang Xiaodong dal důležité pokyny BOE a dalším klíčovým projektům na konferenci Hubei Provincial Investment and Major Project Promotion Conference a šel do společnosti Wuhan BOE, vedení. Wang Xiaodong zdůraznil během šetření, že doufá, že BOE a různé referenční jednotky budou bojovat bok po boku a budou trvale usilovat o to, aby přispěli k vybudování strategicky se rozvíjející průmyslové hromadné a vývojové základny v Hubei.

Pod vlivem nepříznivých faktorů, jako je například geologická složitost, první stavební úřad Číny koordinoval plánování, rychle zahájil různé úkoly, tvrdě pracoval přes noc a snažil se překonat obtíže. Po křtu tří po sobě jdoucích dní silného deště bylo dokončeno první 1600 betonových desek jako plánované práce.

S investicí ve výši 46 miliard yuanů je projekt Wuhan BOE největším projektem s displejem z tekutých krystalů v provincii Hubei a čtvrtým projektem výrobní linky nejvyšší generace TFT-LCD v Číně. Prvním obsazením desky pro tuto dobu je budova Wuhan č. 1 ve výstavbě postavená předsednictvím China Construction First Bureau. Jedná se o jádro rostliny Wuhan BOE a má stavební plochu asi 500 000 metrů čtverečních. Po zahájení první linky čínské Hefei BOE s 10,5 generacemi, uzavřené China First Bureau, bude čtvrtý článek na světě a druhá řada BOE 10,5 generace Wuhan Wuhan BOE navržena pro výrobu 120 000 skleněných substrátů každý měsíc, 65 palců nebo více Výrobní linka špičkových inteligentních panelů z tekutých krystalů s velkou velikostí a nejmodernější 8k obrazovka na světě hraje důležitou roli při revitalizaci národního průmyslu a podpoře Číny z roku 2025. První kancelář China Construction First konsolidovat jedinou společnost v Číně, která převzala veškerou továrnu o objemu 10,5 G a jediná společnost v Číně, která dokončila výstavbu výrobny pro výrobu všech polovodičů a jediná společnost, která postavila všechny výrobní závody zahraničních značek polovodičový průmysl.

20180525023215966.jpg

Dotaz
Send
Kontaktujte nás
Adresa: 5th floor, HSAE Tech budova, Hi-Tech Park, Nanshan, Šen-čen, 518057, Čína
Telefon: +86-755-86524100
Faxu: +86-755-86524101
E-mail: info@blazedisplay.com
Blaze Display Technology Co., Ltd.