Service Hotline
+86-755-86524100
Zprávy
Domů > Zprávy > Obsah

Kategorie produktů

Srovnání LCD displej a tradiční CRT displej

Blaze Display Technology Co., Ltd. | Updated: Mar 09, 2018

Věda a technika jsou neustále inovace, technologie displeje je displej rychle lepší, tekutých krystalů (LCD), který má výhody malé rozměry, nízká hmotnost, nízká spotřeba energie a stabilní obrázky a tak řadu výhod, cena je velmi Levné, jsou postupně nahrazuje CRT displej. Co by byla zřejmá charakteristika LCD oproti CRT?

1. kvalita displeje

Každý bod obrazovky LCD je veden v barvě po přijetí signálu, zatímco katodové trubice (CRT) je třeba neustále obnovovat vrcholů zobrazení. Kvalita LCD je tedy nejen vysoké, ale také to není blikání, což snižuje únavu očí.

2. oblast viditelné obrazovky LCD je velký

Za stejnou velikost je větší oblast, že LCD lze považovat. Oblasti a diagonální linie displej z tekutých krystalů jsou přesně stejné. CRT displej má však palce opačným způsobem.

3. LCD má širokou škálu aplikací

Zpočátku LCD displej nelze zobrazit znaky, obvykle používá na elektronický měřič a Kalkulačka. Neustálý rozvoj a pokrok technologie LCD, znaky mohou být zobrazeny a ve stejnou dobu, podporovat základní barevný displej a postupně u LCD TV, kamery, LCD, palm hra hráč a tak dále.

Po DSTN a TFT byla určena jako tekutých krystalů zobrazovacího zařízení v počítači, DSTN LCD displej se používá pro přenosný počítač dříve; TFT LCD obrazovka se používá v notebooku (přenosný počítač teď většina používá TFT displej) a pro zobrazení plochy nad proudu.

BDT-M0647.jpg

Dotaz
Send
Kontaktujte nás
Adresa: 5th floor, HSAE Tech budova, Hi-Tech Park, Nanshan, Šen-čen, 518057, Čína
Telefon: +86-755-86524100
Faxu: +86-755-86524101
E-mail: info@blazedisplay.com
Blaze Display Technology Co., Ltd.